fbpx

Czy jedno z Was stara się dbać o związek, ciągle o nim myśli, poświęca wiele czasu abyście byli szczęśliwi i ma wrażenie że drugie robi za mało?

Jednocześnie wszelkie prośby, groźby trafiają na opór, defensywność bądź wręcz prowadzą do pogarszających się kłótni?

Możliwe, że jesteście zakleszczeni w układzie przywiązania lękowo-unikającym. Jest to jedna z kombinacji typów, która często trwa w niezwykle bolesnym związku. Jednocześnie obie osoby nie potrafią znaleźć rozwiązania, które wspierało by Was oboje.

W celu lepszego zrozumienia Waszej mechaniki zapraszam do wypełnienia testu.

Instrukcja:

Krok 1 – Jeśli nie znasz swojego stylu przywiązania – przejdź  do poniższego linku i wypełnij test przywiązania (36 pytań, czas wypełnienia ok 10 minut):

 Krok 2 – Jeśli znasz swój styl przywiązania i chcesz uzyskać darmowe konsultacje – pomóż mi wypełniając ankietę satysfakcji z relacji z poniższego linku:

Darmowe konsultacje*.

Zapraszam do skorzystania z darmowych konsultacji (1 spotkanie indywidualne 60 minut) w zamian za uczestnictwo w badaniu statystycznym. Aby uzyskać darmową konsultację należy znać swój styl przywiązania oraz wypełnić ankietę. Bez wypełnienia ankiety skorzystanie z darmowych konsultacji jest niemożliwe (w trakcie konsultacji będziemy opracowywać plan uzyskania większej satysfakcji z relacji).

Jeśli chcecie uzyskać 2 konsultacje (2x90min) – wypełnijcie  ankietę satysfakcji i stylu przywiązania dla każdej osoby w Waszym związku.

*darmowe konsultacje są dostępne w miarę dostępnych terminów

 

**Zamieszczony powyżej test na określenie Stylu przywiązania został stworzony przez Chrisa Fraleya. Link do oryginalnej strony (po angielsku):

Style przywiązania w bliskich relacjach – poprawiony (ECR-R) Adult Attachment Questionnaire